Producenci
Czajnik elektryczny PHILIPS HD 9339/80
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Pojemność miski | 1,7 l |
| Cechy | |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Półprzezroczysty, Biały Stal nierdzewna |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Regulowany termostat | Nie |
| Materiał obudowy | Szkło, Stal nierdzewna |
| Tworzywo filtra | Nylon |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Moc | 2200 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 146 mm |
| Wysokość produktu | 248 mm |
| Waga produktu | 1,22 kg |
| Szerokość produktu | 233 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,72 kg |
| Wysokość opakowania | 310 mm |
| Szerokość opakowania | 228 mm |
| Głębokość opakowania | 228 mm |
| Ergonomia | |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Zdejmowalna pokrywa | Tak |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Długość przewodu | 0,75 m |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące