Producenci
Czajnik elektryczny PHILIPS HD 9350/90
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Sygnał dźwiękowy gotowości | Tak |
| Możliwość napełniania przez dziobek | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Filtrowanie | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Regulowany termostat | Nie |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna, Polipropylen (PP) |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 2200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 198 mm |
| Wysokość opakowania | 244 mm |
| Głębokość opakowania | 228 mm |
| Ergonomia | |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Szeroko otwieralna pokrywka | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Długość przewodu | 0,75 m |
| Pozostałe funkcje | |
| Pojemność | 1,7 l |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące