Producenci
Czajnik elektryczny PHILIPS HD 9351/90 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Materiał obudowy | Metal |
| Regulowany termostat | Nie |
| Filtrowanie | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Możliwość napełniania przez dziobek | Tak |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Sygnał dźwiękowy gotowości | Tak |
| Sprężynowe wieko | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc | 2020 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 156 mm |
| Waga produktu | 24,3 kg |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Wysokość produktu | 243 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,48 kg |
| Wysokość opakowania | 252 mm |
| Szerokość opakowania | 228 mm |
| Głębokość opakowania | 198 mm |
| Ergonomia | |
| Długość przewodu | 0,75 m |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Szeroko otwieralna pokrywka | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Pojemność | 1,7 l |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące