Producenci
Czajnik elektryczny PHILIPS HD 9365/10 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Filtrowanie | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Regulowany termostat | Nie |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 2200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 840 g |
| Szerokość produktu | 159 mm |
| Głębokość produktu | 226 mm |
| Wysokość produktu | 255 mm |
| Ergonomia | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Długość przewodu | 0,8 m |
| Obrotowa podstawa | Tak |
Gwarancja 24 miesiące