Producenci
Czajnik elektryczny PHILIPS HD 9411/70
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Rodzaj kontrolera | Strix |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Regulowany termostat | Nie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Moc | 2200 W |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Długość przewodu | 0,75 m |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Gwarancja 24 miesiące