Producenci
Czajnik elektryczny PHILIPS HD9411/00
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Plastik |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Regulowany termostat | Nie |
| Rodzaj kontrolera | Strix |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 2200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 24,8 kg |
| Głębokość produktu | 156 mm |
| Wysokość produktu | 248 mm |
| Szerokość produktu | 252,2 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,38 kg |
| Wysokość opakowania | 260 mm |
| Szerokość opakowania | 240 mm |
| Głębokość opakowania | 185 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Długość przewodu | 0,75 m |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Gwarancja 24 miesiące