Producenci
Czajnik elektryczny PRIME AQUA MINI NOIR INox
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Wolny od Bisfenolu A | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1 l |
| Typ kontroli | Suwak |
| Regulowany termostat | Nie |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Moc | 2200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 0,9 kg |
| Ergonomia | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. |
Gwarancja 12 miesięcy