Producenci
Czajnik elektryczny Princess 01.236023.01.001 (2200W 1l; kolor inox)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1 l |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Filtrowanie | Tak |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Regulowany termostat | Nie |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 2200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 207 mm |
| Głębokość produktu | 178 mm |
| Waga produktu | 920 g |
| Wysokość produktu | 227 mm |
| Ergonomia | |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
Gwarancja 24 miesiące