Producenci
Czajnik elektryczny RK0010ne CONCEPT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Ceramika |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1 l |
| Główny kolor produktu | Biały |
| Wzór | Kwiatowy wzór |
| Moc | |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Moc | 1000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,92 kg |
| Długość przewodu | 0,65 m |
| Ergonomia | |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem i włączeniem pustego urządzenia | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Zdejmowalna pokrywa | Tak |
Gwarancja 36 miesięcy