Producenci
Czajnik elektryczny RK3302 antracyt CONCEPT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ustawienia temperatury | 7 |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Zakres ustawienia temperatury | 45 - 100 °C |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,5 l |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, Dźwignia |
| Regulowany termostat | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1850-2200 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 225 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Waga produktu | 1,25 kg |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Szeroko otwieralna pokrywka | Tak |
| Długość przewodu | 0,7 m |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
Gwarancja 24 miesiące