Producenci
Czajnik elektryczny SAGE SKE735BTR4EEU1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Moc | 2400 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 233 mm |
| Wysokość produktu | 242 mm |
| Szerokość produktu | 174 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące