Producenci
Czajnik elektryczny SAGE SKE825BSS3EEU1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ kontroli | Przyciski |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 5 |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Czas utrzymywania ciepła | 20 min |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 240 mm |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Ergonomia | |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Szeroko otwieralna pokrywka | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Zamykane wieczko | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące