Producenci
Czajnik elektryczny Swan Nordic Cordless Kettle SK14610WHTN (3000W 1.7l; kolor biały) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Moc | |
| Moc | 3000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 255 mm |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wysokość opakowania | 245 mm |
| Szerokość opakowania | 200 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
| Ergonomia | |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Ręczny |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Gwarancja 3 miesiące