Producenci
Czajnik elektryczny TEFAL BJ551B10
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Temperatura (min) | 40 °C |
| Wyjmowane sitko do herbaty | Tak |
| Czas utrzymywania ciepła | 240 min |
| Długość kabla | 0,7 m |
| Temperatura (maks) | 100 °C |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Pojemność | 1,5 l |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary Biały |
| Typ ekranu | Tak |
| Moc | |
| Moc | 1430 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,42 kg |
| Wysokość produktu | 270 mm |
| Głębokość produktu | 235 mm |
| Szerokość produktu | 184 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. |
Gwarancja 24 miesiące