Producenci
Czajnik elektryczny TEFAL Collection KI666AE0 (2400W; 1,7l)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Kość słoniowa |
| Filtrowanie | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Nie |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Regulowany termostat | Nie |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 2400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,68 kg |
| Głębokość produktu | 239 mm |
| Wysokość produktu | 250 mm |
| Szerokość produktu | 177 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Kształt | Kształt czajnika |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
Gwarancja 24 miesiące