Producenci
Czajnik elektryczny TEFAL KI 513D
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Regulowany termostat | Nie |
| Moc | |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 2200 W |
| Głębokość produktu | 155 mm |
| Wysokość produktu | 235 mm |
| Ergonomia | |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
Gwarancja 24 miesiące