Producenci
Czajnik elektryczny TEFAL KI583E (OUTLET)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Wymienny filtr | Tak |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Podtrzymywanie ciepła | Tak |
| Regulowany termostat | Nie |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,5 l |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Moc | 2000 W |
| Ergonomia | |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Nie |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Nienagrzewająca się obudowa | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. |
Gwarancja 24 miesiące