Producenci
Czajnik elektryczny TEFAL KI605830
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Szkło |
| Kolor produktu | Czarny Półprzezroczysty, Biały Srebrny |
| Regulowany termostat | Nie |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Nie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Filtrowanie | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Moc | 2200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 224 mm |
| Waga produktu | 1,17 kg |
| Wysokość produktu | 238 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,9 kg |
| Szerokość opakowania | 216 mm |
| Wysokość opakowania | 298 mm |
| Głębokość opakowania | 216 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Kształt | Kształt dzbanka |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 3956 szt. |
| Produktów na palecie | 28 szt. |
| Warstwy na paletę | 1 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 1920 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 28 szt. |
Gwarancja 24 miesiące