Producenci
Czajnik elektryczny TEFAL KI6668E0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Filtrowanie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Regulowany termostat | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Nie |
| Moc | |
| Moc | 2400 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,69 kg |
| Głębokość produktu | 177 mm |
| Szerokość produktu | 249,5 mm |
| Wysokość produktu | 239 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,02 kg |
| Głębokość opakowania | 190 mm |
| Szerokość opakowania | 254 mm |
| Wysokość opakowania | 225 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Kształt | Kształt czajnika |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Dane logistyczne | |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 2112 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 4368 szt. |
| Produktów na palecie | 90 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 15 szt. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące