Producenci
Czajnik elektryczny TEFAL KI7008
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Materiał obudowy | Szkło |
| Filtrowanie | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Moc | |
| Moc | 2200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 150 g |
| Wysokość produktu | 239 mm |
| Szerokość produktu | 151 mm |
| Ergonomia | |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące