Producenci
Czajnik elektryczny TEFAL KO140AE0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulowany termostat | Nie |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Sprężynowe wieko | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Filtr Anti-Calc | Nie |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,5 l |
| Moc | |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1500 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 244 mm |
| Waga produktu | 880 g |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Szerokość produktu | 143 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,3 kg |
| Wysokość opakowania | 240 mm |
| Głębokość opakowania | 198 mm |
| Szerokość opakowania | 177 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Kształt | Kształt dzbanka |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Produktów na palecie | 84 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 21 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 6060 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 2952 szt. |
Gwarancja 24 miesiące