Producenci
Czajnik elektryczny TEFAL KO2M0410 Morning
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Moc | |
| Moc | 2400 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 246 mm |
| Waga produktu | 1,02 kg |
| Szerokość produktu | 243 mm |
| Ergonomia | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Gwarancja 24 miesiące