Producenci
Czajnik elektryczny WK 3819 CLATRONIC black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Filtrowanie | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Regulowany termostat | Nie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, Dźwignia |
| Tworzywo filtra | Wapień |
| Moc | |
| Moc | 2200 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 255 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Waga produktu | 900 g |
| Wysokość produktu | 220 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Podświetlenie | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Kształt | Kształt dzbanka |
| Bezprzewodowy | Tak |
Gwarancja 12 miesięcy