Producenci
Czajnik elektryczny WK 9553 SEVERIN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ kontroli | Przyciski |
| Regulowany termostat | Nie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1 l |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik, Stal nierdzewna |
| Filtrowanie | Tak |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 2200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 215 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Długość produktu | 200 mm |
| Waga produktu | 900 g |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1 kg |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość opakowania | 195 mm |
| Wysokość opakowania | 208 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 173 mm |
| Ergonomia | |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
Gwarancja 36 miesięcy