Producenci
Czajnik elektryczny WMF LONO 413160011 ( 1.7l ; kolor srebrny )
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulowany termostat | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Tworzywo elementu grzejącego | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny Półprzezroczysty, Biały |
| Liczba ustawień temperatury | 4 |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Czas utrzymywania ciepła | 40 min |
| Uprzednio zaprogramowana temperatura | Tak |
| Moc | |
| Moc | 3000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 320 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Ergonomia | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Szeroko otwieralna pokrywka | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Ręczny |
| Typ ekranu | LCD |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Zdejmowalna pokrywa | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące