Producenci
Czajnik elektryczny WMF Lono 413130011 (2400W 1.6l; kolor srebrny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ kontroli | Przyciski |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,6 l |
| Filtrowanie | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Regulowany termostat | Nie |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 2400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,44 kg |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 308 mm |
| Wysokość opakowania | 177 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,9 kg |
| Szerokość opakowania | 250 mm |
| Ergonomia | |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. |
Gwarancja 24 miesiące