Producenci
Czajnik elektryczny WMF Stelio WMF ( 1.2l ; kolor srebrny )
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ kontroli | Przyciski |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Filtrowanie | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Uprzednio zaprogramowana temperatura | Nie |
| Regulowany termostat | Nie |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,2 l |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna, Plastik |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 2400 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 980 g |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 197 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,27 kg |
| Wysokość opakowania | 201 mm |
| Głębokość opakowania | 177 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Szeroko otwieralna pokrywka | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące