Producenci
Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy 53005-000-0 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,5 l |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1850 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 244 mm |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| Szerokość produktu | 152 mm |
| Głębokość produktu | 152 mm |
| Ergonomia | |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
Gwarancja 3 miesiące