Producenci
Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy 53005-000-0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulowany termostat | Nie |
| Podwójna ścianka | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Biały |
| Typ filtra | Antywapienny |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,5 l |
| Filtrowanie | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc | 1850 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Szerokość opakowania | 152 mm |
| Wysokość produktu | 244 mm |
| Ergonomia | |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Kabel zwijany | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące