Producenci
Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy 53105-001-0 - czarny 1 ltr
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1 l |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,15 kg |
| Głębokość produktu | 135 mm |
| Wysokość produktu | 210 mm |
| Szerokość produktu | 135 mm |
| Ergonomia | |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy