Producenci
Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy czarny 53102-501-0 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ kontroli | Dotyk |
| Liczba ustawień temperatury | 6 |
| Regulowany termostat | Tak |
| Czas utrzymywania ciepła | 30 min |
| Materiał obudowy | Szkło |
| Zanurzony element grzewczy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 1850 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,7 kg |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Wysokość produktu | 260 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Zdejmowalna pokrywa | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Ręczny |
| Typ ekranu | LCD |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy