Producenci
Czajnik elektryczny metalowy 1,7l 2200W MR-050 MAESTRO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Moc maksymalna | 2200 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Ergonomia | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. |
Gwarancja 24 miesiące