Producenci
Czajnik elektryczny szklany 2200W MR-061-WHITE MAESTRO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały Biały |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Materiał obudowy | Szkło |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Moc | |
| Moc | 2200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Ergonomia | |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kształt | Kształt dzbanka |
| Podświetlenie | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
Gwarancja 24 miesiące