Producenci
Czajnik elektryczny z regulacją temperatury 1,7 L 1700 W Deerma SH90W (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Przezroczysty Czarny |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna Szkło |
| Zakres temperatur (T-T) | 40 - 100 °C |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1700 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Ergonomia | |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Rodzaj sterowania | Dotykowe |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | LED |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. |
Gwarancja 12 miesięcy