Producenci
Czajnik metalowy 1,5 L STRIX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulowany termostat | Nie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,5 l |
| Kolor produktu | Szary |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Filtr Anti-Calc | Nie |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Moc | |
| Moc | 1850 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc maksymalna | 2200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 235 mm |
| Szerokość produktu | 185 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Długość przewodu | 0,75 m |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Ręczny |
| Zdejmowalna pokrywa | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. |
Gwarancja 24 miesiące