Producenci
Czajnik nieelektryczny 3,0L MR-1313 MAESTRO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Sposób zdejmowania pokrywy | Ręczny |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Prąd elektryczny Halogen Indukcja Ceramika Gaz |
| Właściwości pokrywy | Zdejmowana pokrywa |
| Wskaźnik poziomu wody | Nie |
| Gwizdek | Tak |
| Kolor obudowy | Stal nierdzewna |
| Pojemność | 3 l |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Rodzaj gwizdka | Na zawiasy |
| Materiał obudowy | Stal |
| Materiał uchwytu | Tworzywo sztuczne |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga brutto | 0,79 kg |
| Rozmiar produktu | 21 x 22 x 23 cm |
| Średnica | 22 cm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Gwarancja 24 miesiące