Producenci
Czajnik nieelektryczny GEFU CINERO G-16055
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pokrywka | Tak |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Prąd elektryczny Indukcja Ceramika |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 225 mm |
| Długość produktu | 110 mm |
| Waga produktu | 330 g |
| Pojemność | 375 ml |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy