Producenci
Czajnik nieelektryczny MAESTRO MR-1303
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Gwizdek | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Nie |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Ceramika Halogen Indukcja Płyta jednolita Gaz Prąd elektryczny |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Pojemność | 2,5 l |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Ręczny |
| Kolor uchwytu | Srebrny |
| Właściwości pokrywy | Zdejmowana pokrywa |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica podstawy | 19 cm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Wysokość produktu | 225 mm |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące