Producenci
Czajnik szklany, podświetlany LED z regulacją temperatury od 60 do 100 stopni C, Łucznik WK-2020 1,8l, czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ kontroli | Przyciski |
| Materiał obudowy | Szkło Plastik Stal nierdzewna |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Filtrowanie | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Zakres temperatur (T-T) | 60 - 240 °C |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| Kolor produktu | Czarny Półprzezroczysty, Biały |
| Moc | |
| Moc | 2200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 187 mm |
| Szerokość opakowania | 225 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,13 kg |
| Wysokość opakowania | 250 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące