Producenci
Czajnik turystyczny Fire Maple ANTARCTI 1L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny |
| Pojemność | 1 l |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Składany uchwyt | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 295 g |
| Szerokość produktu | 152 mm |
| Wysokość produktu | 106 mm |
| Głębokość produktu | 152 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Uważaj na ostre krawędzie, aby uniknąć zranienia. Unikaj bezpośredniego kontaktu z otwartym ogniem, aby zapobiec uszkodzeniu materiału. Przed pierwszym użyciem umyj dokładnie naczynie. |
Gwarancja 24 miesiące