Producenci
Czajnik żeliwny ZWILLING STAUB Specialities 40509-424-0 (1.15l ; kolor czerwony)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kolor uchwytu | Stal nierdzewna |
| Pojemność | 1,15 l |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Płyta jednolita Gaz Ceramika Halogen Indukcja |
| Kolor obudowy | Bordeaux |
| Materiał obudowy | Żeliwo |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,6 kg |
| Głębokość produktu | 166 mm |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
Gwarancja 24 miesiące