Producenci
Część do urządzenia o numerze PFL2712-E6D
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Dahua |
| Model | Soczewka |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 57,6 mm |
| Szerokość produktu | 33,7 mm |
| Waga produktu | 73,5 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Matryca światłoczuła | |
| interfejs mocowania obiektywu | Mocowanie C/CS |
| Rozmiar przetwornika obrazu | 1/2.7" |
Gwarancja 24 miesiące