Producenci
Czołówka biegowa Black Diamond Distance 1500 Headlamp (1500 lm)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Wodoodporność | Nie |
| Konstrukcja | |
| Typ latarki | Latarka ręczna |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Biały Czerwony |
| Moc | |
| Akumulatorek | Tak |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 40 h |
| Pojemność baterii | 1500 mAh |
| Źródło ładowania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 213 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB |
| Walizka | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Oświetlenie | |
| Tryby latarki | Wysoki Średni Niski |
| Odległość wiązki światła (min) | 5 m |
| Moc świetlna (max) | 1500 lm |
| Moc świetlna (min) | 15 lm |
| Typ lamp | LED |
| Liczba poziomów mocy | 4 |
| Odległość wiązki światła (max) | 117 m |
Gwarancja 24 miesiące