Producenci
Czołówka pixa 1 PETZL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Wodoodporny do | 1 m |
| Wodoodporność | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Typ latarki | Latarka czołowa |
| Moc | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Rodzaj baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 160 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu latarki z wodą, jeśli nie jest wodoszczelna. Nie trzymać latarki w pobliżu źródeł ciepła. Baterie nie powinny być pozostawiane w urządzeniu przez długi czas bez użytkowania. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Oświetlenie | |
| Tryby latarki | Wysoki Niski |
| Liczba trybów oświetlenia | 2 |
| Odległość wiązki światła (min) | 10 m |
| Moc świetlna (max) | 60 lm |
| Liczba poziomów mocy | 2 |
| Odległość wiązki światła (max) | 15 m |
| Moc świetlna (min) | 20 lm |
Gwarancja 24 miesiące