Producenci
Czołówka wspinaczkowa Black Diamond Onsight 375 - octane (375 lm)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Wodoodporność | Tak |
| Wodoodporny do | 1 m |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Pomarańczowy |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ latarki | Latarka czołowa |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Moc | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 1800 mAh |
| Czas pracy baterii (tryb boost) | 3 h |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 100 h |
| Akumulatorek | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 102 mm |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 115 mm |
| Waga produktu | 135 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Oświetlenie | |
| Kolor światła | Biały |
| Liczba trybów oświetlenia | 2 |
| Moc świetlna (min) | 300 lm |
| Ilość lamp | 2 |
| Odległość wiązki światła (max) | 85 m |
| Liczba poziomów mocy | 2 |
| Moc świetlna (max) | 375 lm |
| Precyzyjne wiązki światła | Tak |
| Typ lamp | LED |
Gwarancja 24 miesiące