Producenci
Czterokanałowy kontroler scen Z-Wave Shelly Qubino Wave i4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Maksymalny zasięg wewnątrz pomieszczeń | 40 m |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Model | Kontroler scen |
| Moc nadawania | 25 dBmW |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Ilość modułów | 1 |
| Wykończenie | Matowe |
| Moc | |
| Maksymalny prąd przełączania (AC) | 16 A |
| Pobór mocy | 0,2 W |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 37 mm |
| Głębokość produktu | 42 mm |
| Waga produktu | 17 g |
| Wysokość produktu | 16 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 30 - 70% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 40 °C |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące