Producenci
Czujka dymu 2030-DSR3 KIDDE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Termin przydatności do użycia | 10 lat |
| Najlepsze zastosowania | Dom, Biuro |
| Typ czujnika | Czujnik dymu |
| Prosty montaż | Tak |
| Głośność | 85 dB |
| Alarm dźwiękowy | Tak |
| Narzędzia montażowe w zestawie | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Sposób montażu | Sufit, ściana |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | ABS |
| Alarmy wizualne | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Ilość baterii | 1 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 102 mm |
| Szerokość produktu | 102 mm |
| Głębokość produktu | 36 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 93% |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Montaż powinien być wykonany zgodnie z instrukcją producenta. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy