Producenci
Czujka magnetyczna bramowa SATEL B-4M kontaktron (obudowa metalowa) Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna, Zewnętrzna |
| Moc | |
| Zużycie energii | 400 mA |
| Napięcie | 100 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 10 mm |
| Waga produktu | 238 g |
| Wymiary wspornika | 107 x 2,5 x 50 mm |
| Szerokość produktu | 106 mm |
| Wymiary obudowy magnesu | 106 x 16 x 15,5 mm |
| Wysokość produktu | 36,5 mm |
| Ochrona | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Odległość zamknięcia styków | 75 mm |
| Odległość otwarcia styków | 80 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 93% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
Gwarancja 24 miesiące