Producenci
Czujnik dymu FireAngel ST-622 Czujnik optyczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał obudowy | ABS |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ czujnika | Czujnik optyczny |
| Urządzenia alarmujące o decybelach | 85 dB |
| Moc | |
| Czas eksploatacji baterii | 10 lat(a) |
| Napięcie | 3 V |
| Napięcie baterii | 3 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 34 mm |
| Waga produktu | 155 g |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 4 - 38 °C |
Gwarancja 24 miesiące