Producenci
Czujnik dymu i czadu Nedis DTCTCS10WT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ czujnika | Wykrywacz próbek powietrza |
| Kolor produktu | Biały |
| Przycisk testowy | Tak |
| Materiał obudowy | ABS |
| Najlepsze zastosowania | Dom, Biuro |
| Urządzenia alarmujące o decybelach | 85 dB |
| Czas eksploatacji | 10 lat(a) |
| Moc | |
| Napięcie | 3 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 13,4 cm |
| Waga produktu | 200 g |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Szerokość produktu | 134 mm |
| Głębokość produktu | 134 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
| Głębokość opakowania | 49 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
Gwarancja 24 miesiące